Hakkımızda

hastanemyanimda.com, koronavirüs pandemi sürecinde hekim - hasta iletişimini kolaylaştırmak amacıyla, mühendis ve hekimlerinin alanlarındaki uzman tecrübeleri ışığında kurulmuştur.

Pandemi süreci; getirdiği kısıtlamalar, esnek çalışma modelleri ve dijital çağın getirileri ile birlikte değerlendirildiğinde, her türlü hizmete daha kolay ve dijital olarak ulaşabilmeyi sağlayan birçok çözüm önerisi ortaya koymuştur. 

hastanemyanimda.com, çok yönlü innovatif çözümlerin yaratıldığı bu sürecin sağlık sektörüne yansıması olarak bugün, hasta - hekim iletişimini pratik bir şekilde sağlamaktadır.

Sağlıklı bakanlığı onaylı olup, ISO 27001 ve ISO 15504 belgelerine sahiptir.

ISO Onaylar

Misyon

Her insanın sağlık hizmetini, belirli zaman ve mekana bağlı olmadan kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilmesini sağlamak.

Vizyon

Hasta ile hekim arasındaki engelleri kaldırarak, sağlık hizmetlerini hastanın kendi konfor alanında daha etkin ve pratik bir şekilde sunmak. Bu anlamda Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyada sağlık hizmetleri anlamında farklı bir bakış açısı oluşturmak.

Veri Güvenliği

Hastanem Yanımda olarak sağlık verileriniz başta olmak üzere her türlü verinizin güvenliği konusunda son derece hassasız. Yasal yükümlülüğümüz de olduğu üzere Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun veri güvenliği sistemi olan VERBİS’e kayıtlıyız. Yasalar, yönetmelikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun talimat ve yönergelerine uygun olarak sistemlerimiz düzenlenmiş olup düzenli şekilde hukuki denetime de tabi tutulmaktadır. Verilerinizin güvenliğiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için KVKK Aydınlatma Metni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Hastanem Yanımda? Nasıl Kullanılır?

Hastaneye gidilemeyen durumlarda, Hastanem Yanımda aracılığıyla birçok uzman hekim, diş hekimi, psikolog veya diyetisyenden online randevu alabilir; sağlığınızla alakalı aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak üzere görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşmeler hastanın talebi sonucunda, uzman hekimlerin tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Hekim önerileri fiziksel muayene yerine geçmemektedir. Laboratuvar ve görüntüleme tetkilerininin de GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE iletilebildiği bu görüşmeler, hastaların hızlı ve etkin bir biçimde hekime ulaşabilmesini amaçlar. Yapılan görüşmeler yol gösterici danışmanlık hizmeti niteliğinde olup, fiziksel muayeneye ihtiyaç duyulan durumlarda hekimler gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

İstediğiniz zamanda, istediğiniz yerde; sağlıkta KOLAYLIK ve ÖZGÜRLÜK olsun diye…

hastanemyanimda.com

Kurumsal Kimlik

hastanemyanimda.com HASTANEM YANIMDA SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ'nin ürünüdür.

KURUCULAR:

Uzm. Dr. Halil Köse
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Dr. Öğr. Üyesi Salih Bayar
Elekt. ve Bilgisayar Müh., Akademisyen
Prof. Dr. Erhan Bayram
Çocuk Nöroloji Uzmanı
Av. Ahmet Hüsrev Köse
Serbest Avukat
Uzm. Dr. M. Sıddık Tunçay
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
 • Dr. Erkam Caymaz
  Tıp Doktoru
 • Doç. Dr. Mehmet Ağırman
  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
 • Selim Bayar
  Serbest Çalışan (Ticaret)
 • Uzm. Dr. Serdar Pop
  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 • Uzm. Dr. Abdullah Alkaşı
  Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı
 • Onur Uysal
  Elektrik-Elektronik Mühendisi (Mobil Yazılım)

İş Birlikleri

Image 1

Hastanem Yanımda kurumu KOSGEB AR-GE ve İnovasyon Destek Programı kapsamında desteklenmektedir

2022 Faaliyet Raporuna göre 6.4 milyon müşteriye sahip Türkiye Sigorta ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Image 2
Image 1

Hastanem Yanımda Sağlık Hizmetleri A.Ş ile Memur-Sen Eskişehir Şube arasında anlaşmamız bulunmaktadır.