Hikayemiz

2020 yılını düşündüğümüzde, kuşkusuz hepimizin ilk aklına gelen, koronovirüs pandemisidir.

Bu pandemi bizi çok korkuttuğu kadar bir çok şeyi de öğretti aslında. #EvdeKal mayı, #EvdeHayatVar ı, #HayatEveSığar ı öğrendik.

Maskeyi, karantinayı ve hoşumuza gitmeyen sosyal mesafeyi öğrendik. Saygının ve sorgulamanın önemini tekrar hatırladık. Birbirimizin değerini anlamayı, olmazsa olmazlarımızdan vazgeçmeyi öğrendik. Okuyamadığımız kitapları okumayı, izleyemediğimiz filmleri izlemeyi ve arayamadığımız sevdiklerimizi arayarak seslerini duymayı öğrendik.

#SokağaÇıkmaYasağı nı, #EvlerimizdeBayram geçirmeyi, "OnlineEtkinlikler yapmayı ve #EsnekÇalışmaModeli ni öğrendik.

En önemlisi de yoğun düşünmeyi öğrendik. #Dijitalçağ a doğru mu gidiyoruz? dedik kendi kendimize. Bu çağda nasıl hizmet edebileceğimizi, nasıl size ulaşabileceğimizi ve üzerimize düşen görevleri,sorumluluklarımızı düşündük. Hastalarımız bu süreçte hastaneye gelemediler, bize ulaşmakta zorlandılar. Onlar bize gelemeseler de biz onlara gideriz dedik kendi kendimize.

Paylaştık birbirimizle hayallerimizi,planladık ve sonrasında azimle çalıştık.

#HastanemYanımda demelerini istedik. #SizeSizKadarYakınız!.. ve #İstediğinizdeYanınızdayız!.. sloganları ile bir mühendis, üç doktor çıktık yola. 13 yılı aşan meslek hayatımızdaki deneyimlerimizi sizlere daha iyi hizmet sunarak taçlandırmak istedik. Hayal ettik, düşündük ve gerçekleştirmeye çalıştık. İhtiyaçların önemi kadar, o ihtiyacın zamanında olmasının önemini bildik ve bu doğrultuda #ŞimdiTamZamanı dedik. Hizmete; Kaliteyi, Konforu, Hızı ekledik ve böylece #HastanemYanımda Online Hastane sistemini kurduk.

Senin ve sevdiklerinin sağlığı için adım atma sırası ise şimdi sende…