Neden Hastanem Yanımda?

"HastanemYanımda" ile Dünya'nın neresinde bulunursa bulunsun, web platformlarımızı kullanarak bize ulaşan Hastalarımız, akıllarına takılan sağlık sorunlarını, alanında Uzman Hekimlerimize Online Görüntülü danışabilecek, tüm Branş Hekimlerinin yanı sıra Diş Hekimi, Psikolog ve Diyetisyenlerimiz ile sağlık sorunlarına çözüm bulabilecekler.

Yaptırmış oldukları Laboratuar ve Görüntüleme Tetkiklerini Hekimlerimize göstererek ilgili Hekimden doğru tavsiyeleri alabilecek, "Kaliteli Sağlık Hizmeti"'ni Hızlı ve Güvenli bir şekilde elde edebileceklerdir.

Artık her Hasta, ne için hastaneye gittiğini,hangi tetkilerin yapılacağı ve tedavide nasıl bir yol izleneceği hakkında fikir sahibi olarak en kısa zamanda en etkili sonucu  konforlu bir şekilde elde edebilecek.

Danışanlarımız, sağlıklı olmak adına yaşanan tüm sağlıksız koşullardan uzaklaşarak;  yaşlılarımız evlerinde, çalışanlarımız ise, bazen çay saatlerinde sağlık sorunlarını çözebilecekler.  

Hekimin veya Hastanın tayini ile Doktor-Hasta ilişkisini sekteye uğratan durum sorun olmaktan çıkarak, "HastanemYanımda" ile Hasta aynı Hekim in kontrolünde olabilecek..

 

Sağlıkta özgürlüğünüzü size sunmak için...