Hakkında

2006 yılında cerrahpaşa tip fakültesinden mezun olduktan sonra, 6 ay kadar İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji kliniğinde asistan olarak çalıştım, 2008 yılında Van’da yüzüncü yıl üniversitesi genel cerrahi kliniğinde genel cerrahi asistanlığına başladım. 2013 yılında genel cerrahi asistanlığımı tamamladıktan sonra mecburi hizmetimi bölümün isteği üzerine kliniğimde devam ettim ve 2015 yılında tamamladım. Sonrasında Yardımcı. Doç. Dr. kadrosu ile üniversitede eğitim hayatıma devam ettim. Üniversitedeki bas asistanlık dönemimde kanser ve kanser dişi bir çok genel cerrahi ameliyatlarını primer olarak yaptım. Bu sure içerisinde bir kaç Ögretim üyesi hoca arkadaşlarımla birlikte böbrek nakli merkezi kurup 20 ye yakın böbrek nakli yaptık. Sonrasında obezite cerrahisi konusunda doğuda ilk ve tek merkez olarak çok sayıda sleeve gastrektomi ameliyatları gerçekleştirdik. Ayrıca bu donemde genel cerrahi servis sorumluluğunu yaptım. Haftalık tümor boardlarina primer katılıp mide-ozefagus kanseri basta olmak üzere GIS ve GIS dişi bir çok kanserli hastanın tedavi basamaklarını belirlemede rol aldım. Onkolojik cerrahiyi yoğun bir şekilde yaptım. Bu arada yurt içi ve yurt dişi kliniklere eğitim amaçlı ziyaretlerde bulunarak bilgi ve becerimi geliştirip güncel yaklaşımları yerinde izlemeye çalıştım. Yöresel TV kanallarında halkı meme kanseri hakkında bilinçlendirmek için bir çok röportaj ve çalıştay yaptım. Bulunduğum şehirde tek olan meme kanseri ile mücadele derneğini kurdum. Bu şekilde çalışma azmimi sürekli güncel tuttum. Bu sayede 2017’den itibaren meme kanserine yoğunlaşarak Amerika’nın en gözde üniversitelerinden birinde 6 ay bulunarak bu konuda üst uzmanlık yapmaya çalıştım. Eğitimlerden döndükten sonra bu konulardaki yenilikleri kliniğimde uygulayarak asistan eğitimine ciddi katkılar sağladım. Yaklaşık 2 yıldır çalıştığım Ankara Medicalpark hastanesinde bu sure içerisinde 55 tane obezite cerrahisi hastasını çok şükür sıfır komplikasyon ve mortalite ile opere edip taburcu ettim. Mesleğimde en önemli prensip olarak sürekli çalışmayı ve güncel kalmayı prensip edinerek eğitim hayatimi en iyi şekilde yapmayı benimsemekteyim. Yoğun eğitim hayatimi sosyal hayatim ile destekliyorum. Sportif aktivitelerde (yüzme, koşu, doğa sporları) bulunuyorum, özellikle tarih basta olarak kitap okuma alışkanlığımı bırakmadım. Her gün kendime başarılı olmak istiyorsan çok çalışmalısını söyleyip gereğini yapmaya çalışıyorum.

Bilinen Diller

 • Türkçe (Turkish) - Native

Eğitim Geçmişi

 • VM Ankara (Keçiören) Medicalpark Hastanesi - (2022- halen)

 • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği. (Doçent Dr.) - (2021-2022)

 • Research Fellowship. Magee-women Hospital, Breast Cancer Surgery and Lymphedema Program University of Pittsburgh, PA, America. (Meme kanseri üst eğitimi) - (2019-2020)

 • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği - Tıpta uzmanlık - (Genel Cerrahi Asistanlığı) - (2008-2013)

 • İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Radyoloji kliniği (Asistan) - (2006-2007)

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - (2000-2006)

Çalışma Geçmişi

 • VM Ankara (Keçiören) Medicalpark Hastanesi - (2022-halen)

 • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği - (2015-2022)

 • Krankenhaus Nordwest Hospital, Department Breast cancer Frankfurt, Almanya. (Observer) - (2018)

 • İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tip Fakültesi, Genel cerrahi C (Meme hastalıkları) servisi. (Misafir öğretim üyesi) - (2016)

 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tip Fakültesi, Genel cerrahi Kliniği, Meme Servisi. (Misafir öğretim üyesi) - (2015)

 • İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tip Fakültesi, Genel cerrahi B (Gastrointestinal) servisi. (Misafir öğretim üyesi) - (2014)

 • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği (Genel Cerrahi Uzmanı, mecburi hizmet) - (2013-2015)

Bu sayfada doktorunuz hakkında randevu sonrası değerlendirme yapabilirsiniz. Doktorunuzla iletişime geçmek için web sitemizdeki ya da Android, iOS mobil uygulamalarımızdaki chat(mesajlaşma) özelliğini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakınız:

Adınız ve soyadınız isteğe bağlı gösterilecektir.
E-posta adresiniz yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.
Telefon numaranız yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.