online dil Ve konuşma terapisi

Dil ve Konuşma Terapisti Tuana Köse

Dil ve Konuşma TerapisiDil ve Konuşma Terapisi

(3)

Görüşme Ücreti: 800TL

Hakkında

2017 yılında başladığım Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Lisans Bölümünü tamamladım. Çeşitli anaokullarında, İzmir ve İstanbul olmak üzere klinik ve rehabilitasyon merkezlerinde stajını tamamladım. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde; Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Nöroloji kliniklerinde gözlem stajını yaptım. Bunun yanı sıra öğreniminin son yılında Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Uygulama Kliniklerinde; Gecikmiş Dil Konuşma, Edinilmiş Konuşma Apraksisi, Otizm Spektrum Bozukluğu, Konuşma Sesi Bozukluğu (Artikülasyon Bozukluğu), Kekemelik, Corpus Collosum Agenozisi, Motor Konuşma Bozukluğu, Ses Bozukluğu, Afazi, Takifemi alanlarında uygulamalı stajını tamamladım. Bitirme tezim kapsamında 'Normal Gelişim Gösteren 59 yaş aralığındaki 30 Çocuk ile TODİL Performansları' konusunda araştırma ve uygulama yaparak 2021 yılında tezini tamamlamayarak mezuniyet hakkımı kazandım. Daha sonra çeşitli sertifikasyon programları ile kendimi destekledim, bu sertifikalardan bazıları : ETEÇOM-2, OTİZM/ABA BAŞLANGIÇ DÜZEY EĞİTİMİ OTİZM/ABA ORTA DÜZEY EĞİTİMİ, GOBDÖ-2-TV, İVO-ODS(OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU KAPSAMLI DEĞERLENDİRME TESTİ), FLOORTİME 101, ÇOCUK VE ERGENLERDE DUYU REGÜLASYONU EĞİTİMİ, TEDİL, TODİL, ÇOCUKLARDA DİKKAT VE MOTİVASYONU SAĞLAMA TEKNİKLERİ, ÇOCUKLARDA DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI EĞİTİMİ, OYUN TERAPİSİ, MASAL TERAPİSİ, ÇOCUK RESİMLERİ ANALİZİ, ÇOCUK GELİŞİM VE PSİKOLOJİSİ, DİSLEKSİ EĞİTMEN EĞİTİMİ, OTİZMLİ ÇOCUKLARDA OYUN BECERİLERİ VE DEĞERLENDİRME, ERKEN ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE DİL VE İLETİŞİM BECERİLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ, ERKEN ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE BİLİŞSEL GELİŞİM VE DEĞERLENDİRME, FROSTİG GELİŞİMSEL GÖRSEL ALGI TESTİ EĞİTİMİ gibi çeşitli eğitimlerdir.

Bilinen Diller

 • Türkçe (Turkish) - Native

Eğitim Geçmişi

 • Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi - Lisans

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME RANDEVUSU: Randevu almak istediğiniz GÜN ve SAATİ seçiniz.


 • E. A., İzmir

  Kız kardeşim bazı harfleri söyleyemiyordu, okula başlayacağı için endişelendik. Tuana hocamla terapiye başladık. Kendisi bizimle çok güzel ilgilendi. Kız kardeşim şimdi harflerini düzeltti, eylülde okula başlıyor. Teşekkür ederiz güler yüzü ve iletişimi için 😊

 • Ö. Y., Antalya

  Oğlum ile çalışmaları sonucu çok güzel yol katettik. Çok memnunuz. Oğlum öğretmenini çok seviyor. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • MU., İzmir

  İşinde son terece titiz davranan, iş etiği ve ahlakını hakkıyla gözettiğinden emin olduğum bir terapist. Çocuklar ile iletişimi çok güzel. Kurum temiz ve herkes güler yüzlü 😊

Bu sayfada doktorunuz hakkında randevu sonrası değerlendirme yapabilirsiniz. Doktorunuzla iletişime geçmek için web sitemizdeki ya da Android, iOS mobil uygulamalarımızdaki chat(mesajlaşma) özelliğini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakınız:

Adınız ve soyadınız isteğe bağlı gösterilecektir.
E-posta adresiniz yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.
Telefon numaranız yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.