online psikolog randevu

Psikolog Başak Artuç

PsikolojiPsikoloji

(6)

Görüşme Ücreti: 1200TL

Hakkında

2019 yılında Yaşar Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü tamamladım. Lisans sürecim boyunca, Nörofix - Bilişsel İşlev Geliştirme, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Alanya Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Özel 35 Psikoloji ve Danışma Merkezi kurumlarında stajımı tamamladım. Mezun olduktan sonra Çiğli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Beş Duyu Bir Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Beş Duyu Bir Ses Duyu Bütünleme Merkezi ve Özel 35 Psikoloji ve Danışma Merkezi'de Psikolog olarak çalıştım. Çeşitli kurumlardan; MMPI (Minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri, Psikolojik İlk Yardım, Çocuk resimlerinin psikolojik ve pedagojik yorumlaması, MEB Onaylı Aile Danışmanlığı Sertifikası, Oyun Terapisi, Filial Terapi, Çift ve Evlilik terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Klinik Görüşme Teknikleri Süpervizyonu, Klinik Ortamlarda Travmatik Anılarla Çalışma, Sınav Kaygısında Bilişsel Davranışçı Müdahale, Çocuk ve Ergen Kaygı Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz ve Yaş Danışmanlıgı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik Sağlamlık, Çözüm Odaklı Terapi, Masal Terapi Eğitimleri aldım. Çocuk, Ergen, Yetişkin Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Çift Terapi, Online Terapi, Oyun Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR terapi alanında hizmet veriyorum.

Bilinen Diller

 • Türkçe (Turkish) - Native

Hizmetler

 • Çocuk

 • Ergen

 • Yetişkin Danışmanlığı

 • EMDR Terapi

 • Aile Danışmanlığı

 • Çift Terapi

 • Online Terapi

 • Oyun Terapi

 • Bilişsel Davranışçı Terapi

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME RANDEVUSU: Randevu almak istediğiniz GÜN ve SAATİ seçiniz.


 • H. A., Ankara

  İlgi ve alakasından dolayı Başak hanım'a teşekkür ederim. Online bir görüşme olmasına rağmen ortam ambiyansı gayet güzeldi. Oğlum ilk görüşmede Başak hanım'a ısındı. İnşallah güzel sonuçlar alacağız.

 • S. A., İzmir

  Çok ilgili, çok memnunum. Her zaman kendisine ulaşabildim. Sizi en ince ayrıntısına kadar dinliyor. Kızım çok seviyor Başak hanımı.

 • H. K., İzmir

  Değerli hocamın bilgi, deneyim ve naifliğine hayran kaldım. Okb için destek alıyorum. Benim için bu zorlu, içinden çıkamayacağımı sandığım süreçte terapiler sayesinde toparlandım, hayatım kolaylaştı, eskisinden çok daha iyi ve mutluyum.

 • K. G., İzmir

  Başak hanıma bazı araştırmalarım sonucu ulaştım. Küçük kızım pandemi dönemiyle birlikte beni çok yormaya başladı. İletişim bile kuramaz olmuştum. Kesinlikle bu konuda bize öyle destek oldu ki önce beni sonra kızımı çok iyi etti. Oyun terapisi desteği aldık. Ekran bağımlılığı, hırçınlık, fazla abur cubur tüketimi ve okulların başlamasıyla birlikte okul fobisi oluştu. Bana bağımlılığı arttı iyice başlangıçta geçer sandık ama hiçbir şekilde geçmedi giderek zorlaştı hayatımız. Benimle ve kızımla uyguladığı yöntemler sayesinde tüm problemlerimizin üstesinden geldik şu an ilkokula yeni başladı kızım. Artık kuralları tanıyor, kendi sorumluluklarının farkında, dikkat problemleri nerdeyse tamamen sıfırlandı ve daha saygılı sakin bir kız çocuğu oldu. Bu güzel gelişmeler onun sayesinde gerçekleşti. Ailemizin psikoloğu artık kesinlikle Başak hanım. Zaten ilk günden dokundu çocuğuma iletişimi çok iyi kurdu. Desteklerinden ve ilgisinden çok memnun kaldım.

 • E. D., İstanbul

  Eşimle ilgili sorunlardan dolayı Başak hanımla görüştük. Doktorum tavsiye etmişti bize. Önce ben görüştüm sonra eşimi de dahil etmemiz gerektiğini söyledi. Çift olarak devam ettik. Online görüşmeler ile bize destek oldu. Zaman zaman eşimle zaman zaman benimle bireysel seanslar da yaptı. Bazen ilişki içinde kendimi ne kadar haklı görsem de eksiklerimi görme şansım oldu. Bize farkındalık kattı seanslar. Birbirimize karşı artık daha anlayışlı olmaya başladık kısa sürede. Bazı özel problemlerimiz vardı bunlar hakkında kendi kendimize çözüm üretebilmemizi sağladı. Seanslardan önce oturup bir konu hakkında konuşmak bile bizim için imkansıza yakındı. Boşanmak artık gündemimiz olmuştu. Ama artık daha ılımlı, kişisel alanlarına saygı duyan, öfkesini kontrol edebilen, problem çözme becerisi kazanmış, ilişki içinde bireysel alanlarına saygı duyan olgun bir çift olduğumuzu fark edebiliyoruz. Bu olumlu gelişmeler hem ilişkimizi iyileştirdi hem de çocuklarımız daha mutlu bir aile ortamına sahip oldu. Çok teşekkür ediyoruz Başak hanıma, iyi ki tanışma fırsatımız oldu.

 • D. K., İzmir

  Yaklaşık 6 - 7 aydır Başak hanımla görüşmelere başladım. Sosyal medyada çok uzun zamandır takip ediyordum zaten. Psikolog arayışındayken karşıma çıkmıştı. Başta terapi sürecine ön yargılıydım ama Başak hanımla tanışınca çok rahatladım. Beni çok iyi anladı, hiçbir zaman yargılamadı, hep özel olarak ilgilendi, analizleri çok iyi ve iyi bir dinleyici. Zamanında yaşamış olduğum olumsuz olaylardan dolayı ( boşanmış olmam, aldatılmam, çocuğumun bir hastalık süreci ve bunlarla tek basıma maddi manevi baş etmeye çalışmak) beni çok yıprattı. Kaygı bozukluğu tanısı almıştım doktordan. Ayrıca keyifsiz, isteksiz, mutsuz, asosyal bir insan haline gelmiştim kimseye tahammülüm kalmamıştı. Zaman içerisinde kısa sürede, ödevlerle sık aralıklarla yaptığımız seanslarla sandığımdan çok daha farklı bir insan haline geldim. Sanki yeniden doğmuş yeni bir hayata adım atmış gibi hissettim. Lütfen bence herkes bir sorunu varsa ertelemek yerine destek almalı. Ben bunu Başak hanım sayesinde deneyimledim. Minnettarım. Çok başarılı ve ilgili bir psikolog.

Bu sayfada doktorunuz hakkında randevu sonrası değerlendirme yapabilirsiniz. Doktorunuzla iletişime geçmek için web sitemizdeki ya da Android, iOS mobil uygulamalarımızdaki chat(mesajlaşma) özelliğini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakınız:

Adınız ve soyadınız isteğe bağlı gösterilecektir.
E-posta adresiniz yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.
Telefon numaranız yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.