Hakkında

Ben Natavan Ramazanzade 31 Mayıs 1989 da Bakü’de bir doktor ailesinde doğuldum.5 yaşında başlayan okul hayatımla yanı sıra 3 yaşında doktor olmaya karar vermiştim.

2005 yılında ilk 35 kişi arasına girerek 16 yaşında Tıp fakültesi kazandım. Ve daha lise son senelerimde cerrah olma kararı vermiştim .2011 yılında Haziran ayında fakülteden mezun oldıum ve aynı yıl Eylül ayında Rezidentura sınavına girerek Kulak Burun Boğaz ihtisasına başladım. Bu süreçte dünyaca ünlü Otolaringologlardan Prof.Dr. Talışınskinin asistanı oldum ve bir sürü farklı ve ağır hasta değerlendirmek şansı kazandım

2014 yılında Tus sınavına girdim ve yabancı doktorlar arasında derece kazanarak Çukurova üniversitesi Kulak Burun Boğaz ve Baş boyun cerrahisi ihtisasına başladım.

Bu süreçte bir çok çoCUk ve erişkin acil hava yolu baş boyun tümör cerrahisi ve kohlear implant cerrrahisi yaptım .2017 yılında Baş asistanlık sürecimde European board ENT sınavı kazandım.31 Ağustos 2018 de KBB uzmanı oldum ve Ankara yüksek ihtisas üniversitesi Koru hastanesinde uzman olarak göreve başladım .

2019 Mart ayında Dr. Öğr. Görevlisi olarak devam ettim.

Hem Ankara da Hem de Ada tıpta çalıştığım dönemde bir çok tümör ve kulak cerrahisi yaptım .İleri solunum sıkıntısı ve ani işitme kaybı ve çok sayıda endoskopik cerrahi yaptım.

İlgi alanlarım bahsettiklerimin yanı sıra bir de Robotic cerrahidir. Büyük bir heyecanla ve gece gündüz verdiğimiz bir emekle yakında onunla ilgili de sevgili hastalarımı ve meslektaşlarımı bilgilendirmeyi bekliyorum.

2020-2023yillarinda Şafak Sağlık grubunda Kbb ve baş boyun cerrahisi konsultan hekim olarak görevime devam ettim

2023 yılında Royal College of Surgeons Fahri Üyelik alarak MRCS ENT ünvanını kazandım

2023 Hazirandan beri BHT international Clinic de KBB & Bas Boyun cerrahisi Konsultant hekim olarak görevime Devam etmekteyim

Evet mesleğimiz çok zor ve bir o kadar da şerefli ve gün sonunda bana kurtardığım hayatlar ve hayatına dokunuşlarım kalmış oluyor ki Buda paha biçilemez!

Hepinize sağlıklı günler diliyorum

Eğitim Geçmişi

  • Royal College of Surgeons Of Edinburgh - (2023 - halen)

  • Çukurova üniversitesi KBB anabilim dalı - (2014-2018)

  • Azerbaycan Tıp Üniversitesi Tıp fakültesi - (2005-2011)

Çalışma Geçmişi

  • (2023 Haziran - halen) BHT international clinic de KBB ve Baş Boyun Cerrahisi konsultant hekim

  • (2020-2023) Şafak Sağlık Grubu KBB ve Baş- Boyun cerrahisi konsultant hekim

  • (2019-2020) Dr. Öğretim Görevlisi

  • (2018 Eylül - 2019 Ekim) Ankara Yüksek İhtisas Üniversitesi Koru Hastanesi Uzman Doktor

  • (2014-2018) Çukurova üniversitesi Kulak Burun Boğaz Cerrahisi İhtisası

Hizmetler

  • İleri derece İngilizce Rusça Ayrıca Kulak hastalıkları Ve baş boyun cerrahisi tümör hastalıkları işe ilgili Radyolojik değerlendirme ve ameliyat endikasyonu doğrulama ve cerrahi uygulamalar

Bilimsel Çalışmalar

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME RANDEVUSU: Randevu almak istediğiniz GÜN ve SAATİ seçiniz.


Bu sayfada doktorunuz hakkında randevu sonrası değerlendirme yapabilirsiniz. Doktorunuzla iletişime geçmek için uygulamamızdaki chat özelliğini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakınız:

Adınız ve soyadınız isteğe bağlı gösterilecektir.
E-posta adresiniz yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.
Telefon numaranız yorum kısmında gösterilmeyecek olup, gerekli durumda sadece iletişim amaçlı kullanılacaktır.